Tak tady je můj páníček.Jmenuje se Jakub a má mně moc rád :-)
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

SNOOPY (Australský ovčák)

 

Vánoce 2008

Vánoce 2008

Tak jsem si užil skvělé první vánoční svátky. S páníčkem jsme byli doma a dívali se z postele na pohádky. Byl jsem v teploučku u kamen, na kterých voněla purpura. Když vyšla první hvězda, tak páníček připravil pořádnou véču. Já ji s chutí slupnul a pěkně se přejedl.
Další den jsme jeli za mojí psí babičkou, dědou a tetou. Bylo to skvělé. Dostal jsem tam usušené uši a nožičky a všichni se mi tam pořád věnovali.(DRBALI MĚ)
Třetí sváteční den nás čekali prarodiče v Praze. Tam mi Ježíšek nechal také dobroty. Následovala procházka k další části naší rodiny. Na procházce jsem prováděl pěkné neplechy a vůbec jsem neposlouchal. Proto mě zpět vezli autem. "No jo. Kdyby se mnou šel páníček, tak bych poslouchal jak hodinky." No nic…zpět k návštěvě. Přivítala mě tam psí slečna Bety, se kterou jsem se skvěle vyblbnul.
Když se setmělo, tak jsme vyrazili s paničkou a páníčkem k domovu. Tento den nás pěkně zmohl.

Vánoce jsou nádherné, ale pěkně vysilující